Żłobek w Stumilowym Lesie

Tworzymy nowe miejsce na mapie krakowskich żłobków.

Tworzymy naszą historię i dokładamy wszelkich starań, aby było to miejsce, gdzie rodzice bez żadnych obaw pozostawią swoje pociechy, na opiekę dzienną.

Lokalizacja, to Krakowski Ruczaj, Lubostroń 22G. Wejście główne do naszego żłobka jest od strony dziedzińca.

Lokal nasz jest bardzo przestronny, posiadamy ponad 170 m2, sale są duże, dobrze zagospodarowane, spełniają wszystkie wymogi sanepidu oraz straży pożarnej. Każda sala posiada swoją łazienkę, oraz miejsce do relaksu, zabawy oraz konsumowania posiłków. Dodatkowo miejsce do leżakowania.

Posiadamy dużo zabawek, oraz materiałów edukacyjnych, plastycznych, na nudę nie będzie narzekał tu żaden maluszek. Każda sala posiada oczyszczacz powietrza.

W-Stumilowym-Lesie-1000x1000
shutterstock_717259231

Wszystkie „ciocie”, które z nami współpracują, są osobami ciepłymi, cierpliwymi, i pogodnymi. Mamy zasadę, że najważniejsze jest dobro i radość dzieciaczków. Chcemy, aby czas, która będą spędzać pod naszą opieką, był przyjemny i bezstresowy.

Zajęcia dodatkowebędziemy je wspólnie uzgadniać z rodzicami, jesteśmy otwarci na propozycję i na ścisłą współpracę z rodzicami, bierzemy do serca wszystkie sugestie i pomysły. Chcemy, aby rodzice byli z nami w stałym kontakcie, dlatego bez problemu, odpowiadamy na wszystkie wiadomości, pomysły i pytania.

Obecnie realizujemy zajęcia rytmiczne, językowe – poprzez zabawę, zajęcia z psem, spotkania z policjantami, strażakami, etc. Organizujemy zajęcia z sensoryki, motoryki. Ściśle współpracujemy z logopedą. Dodatkowo mamy dużo pomysłów, na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Godziny otwarcia – nasza placówka pracuje w godzinach od 6.30 do 18.30.