Żłobek w Stumilowym Lesie

Tworzymy nowe miejsce na mapie krakowskich żłobków.

Dopiero zaczynamy tworzyć naszą historię, i dołożymy wszelkich starań, aby było to miejsce, gdzie rodzice bez żadnych obaw pozostawią swoje pociechy, na opiekę dzienną.

Lokalizacja, to Krakowski Ruczaj, Lubostroń 22G, ten sam budynek, w którym  znajduję się m.in. szkoła językowa, oraz Biedronka. Wejście do naszej placówki,  znajduje się zarówno z zewnątrz budynku, bez konieczności wchodzenia do  głównego budynku, jak i możliwość wejścia drugim wejściem, przez główny  budynek. Wszystko zależy jak rodzicowi będzie wygodniej.

W-Stumilowym-Lesie-1000x1000
image002

Lokal nasz jest bardzo przestronny, posiadamy ponad 300 m2, sale są duże,  dobrze zagospodarowane, spełniają wszystkie wymogi sanepidu oraz straży  pożarnej. Każda sala posiada swoją łazienkę, oraz miejsce do relaxu, zabawy,  oraz konsumowania posiłków. Dodatkowo miejsce do leżakowania. Posiadamy  dużo zabawek, oraz materiałów edukacyjnych, plastycznych, na nudę nie będzie  narzekał tu żaden maluszek. Każda sala posiada oczyszczacz powietrza. Mamy  dużo kwiatów, roślinek.

Wszystkie „ciocie”, które z nami współpracują, są osobami ciepłymi,  cierpliwymi, i pogodnymi. Mamy zasadę, że najważniejsze jest dobro i radość  dzieciaczków. Chcemy, aby czas, która będą spędzać pod naszą opieką, był  przyjemny i bezstresowy.

Zajęcia dodatkowe – będziemy je wspólnie uzgadniać z rodzicami, jesteśmy  otwarci na propozycję i na ścisłą współpracę z rodzicami, bierzemy do serca  wszystkie sugestie i pomysły. Chcemy, aby rodzice byli z nami w stałym kontakcie, dlatego bez problemu, odpowiadamy na wszystkie wiadomości,  pomysły i pytania. W planach mamy zajęcia taneczne, językowe – poprzez  zabawę, zajęcia z psem, spotkania z p.policjantami, strażakami, etc. Dodatkowo  mamy dużo pomysłów, na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu,  planujemy nawiązać współpracę z pobliską stadniną.

W naszej placówce, chcemy, dbać o to, aby często dokumentować  fotografiami chwilę warte zapamiętania, dlatego rodzice raz w tygodniu będą dostawać na mejla zdjęcia z minionego tygodnia co się działo, co dzieci  porabiały etc. Jest to bardzo fajna pamiątka. Dodatkowo dzieci będą dostawały  spersonalizowane upominki.

Godziny otwarcia – nasza placówka pracuje w godzinach od 6.30 do 18.30. Oprócz stałego pobytu dziecka, oferujemy godzinowe abonamenty – do  indywidualnego uzgodnienia, oraz możliwość – także indywidualnie  uzgadniane, opiekę weekendową.

shutterstock_717259231